OGŁOSZENIA 16 czerwca 2024 r.

 1. Msze św. dzisiaj o stałych godzinach.
  • Po Mszy św. o 17.00 – nabożeństwo czerwcowe i spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami.
 2. W tygodniu nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o 18.00.
 3. W tym tygodniu w liturgii czcimy:
  • w poniedziałek – św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • w piątek – św. Alojzego Gonzagę, zakonnika
 4. W niedzielę najbliższą Msze św. o stałych godzinach.
  • Po Mszy św. o 17.00 – nabożeństwo czerwcowe i spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami.
 5. Za dwa tygodnie, 30 czerwca, będziemy przeżywać wizytację kanoniczną w naszej parafii. Gościć będziemy wśród nas ks. biskupa Adama Baba. Tego też dnia młodzież w naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania.
 6. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w głównym wejściu kościoła.
 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, za kwiaty i ofiarę na kościół, mieszkańcom ul. Szarych Szeregów 7A, klatka I. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Szarych Szeregów 7A, klatka II.
 9. Został zakupiony nowy ornat maryjny i dwie stuły maryjne. Jest to dar naszej parafianki, której składamy za niego serdeczne podziękowania.
 10. Bóg zapłać za ofiary bezimienne i składane na konto parafialne. Przeznaczamy je na remont drogi dojazdowej do kościoła.
 11. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na XII Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej (SMAL), które odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia 2024 r. w Garbowie koło Lublina. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 12. Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej zaprasza na I Archidiecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2024 r. Przeżywać ją będziemy w przeddzień Dnia Ojca pod hasłem „Jestem w Kościele. Mężczyzna – powołanie i misja”. Program pielgrzymki obejmuje godziny: 9.30-16.30. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 13. Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy zaprasza, 23 czerwca, na II Dzień Rodzin Archidiecezji Lubelskiej. Chcemy dziękować Bogu za dar sakramentu małżeństwa oraz zawierzyć mu wszystkie rodziny naszej Archidiecezji. W tym roku spotkanie odbędzie się pod hasłem „W górę serca”. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 12.00, podczas której małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie. Po zakończonej liturgii będzie czas na wspólne świętowanie na błoniach przy Sanktuarium.
 14. Rozpoczynamy zapisy na 46 Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która wyruszy z Archikatedry Lubelskiej 03 sierpnia. W parafiach, będą one trwały do 28 lipca. Można również zapisywać się przez stronę internetową Pielgrzymki. Istnieje również możliwość dojazdu nawet na jeden dzień w wariancie pielgrzymowania “Ile możesz”. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji w funduszu „Idę z Tobą”. Szczegóły na stronie: www.pielgrzymka.lublin.pl